ARDA URAL TURNUVASI'NDA KAYBETTİK: 67-53

9 Eylül 2016, Cuma
DÖRTLÜ Basketbol Turnuvası'nın ikinci gününde Bursaspor Durmazlar'a mağlup olduk.


GELİŞİM KOLEJİ: 53 - BURSASPOR DURMAZLAR: 67 

SALON: Gelişim Koleji Spor Salonu
HAKEMLER: Doğukan Kalyoncu, Furkan Ozan Çöven, Sarper Dağlı
GELİŞİM KOLEJİ: Alperen İşçi, Joshua Parker 5, Hilmican Tunca 2, Tamer Gürpınar 4, Feyzi Çelebioğlu 6, Berkay Tansu, Akın Kandemir 4, Barış Güney 12, Murat Erensoy 10, Aydın Ergen 2, Hasan Rizvic 8
BURSASPOR DURMAZLAR: Erdem İlter 9, Özgür Şahin 5, Onur Sonsırma 4, Cem Coşkun 4, Salih Uğraşan 2, Yunus Çankaya 4, Cihat Şahin 5, Melih Kapucu, Ceyhun Şengünün, Karlo Vragovic 14, Şahin Ekmen 5, Dejan Borovniak 15
1.PERİYOT: 22-10 (Bursaspor Durmazlar lehine)
DEVRE 37-26 (Bursaspor Durmazlar lehine)
3.PERİYOT: 50-35 (Bursaspor Durmazlar lehine)
MAÇ SONUCU: 67-53 (Bursaspor Durmazlar lehine)

GENÇ yaşta aramızdan ayrılan İzmirli hakem Arda Ural anısına 11.’si  düzenlenen dörtlü basketbol turnuvasının ikinci gün ilk maçında Gelişim Koleji, Bursaspor Durmazlar ile karşı karşıya geldi.  Bursa ekibi baştan sona üstün götürdüğü mücadeleyi 67-53 kazandı. Bursaspor Durmazlar'da Dejan Borovniak 15 sayıyla karşılaşmanın en skorer ismi oldu. Bursa ekibinde Karlo Vragovic ise 14 sayı kaydetti. Gelişim Koleji'nde Barış Güney 12 sayıyla takımının en skorer ismi oldu.
Turnuvada 10 Eylül Cumartesi günü Türk Telekom – Bursaspor Durmazlar (14:00) ve Gelişim Koleji – Petkimspor (16:15) karşılaşmaları oynanacak.




  • BANDIRMA BASKETBOL:70 – GELİŞİM KOLEJİ:64
    GELİŞİM Koleji, Tek Süt Bandırma Basketbol karşısında üç periyot önde götürdüğü karşılaşmayı 70-64 kaybetti.
  • SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ...
    TÜRKİYE Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü vefatının 81. yılında saygı ve özlemle anıyoruz...
  • GELİŞİM KOLEJİ: 66 TOFAŞ: 77
    BASKETBOL Gençler Ligi 7.hafta maçında takımımız, evinde Bursa temsilcisine 11 sayı farkla yenildi.
  • TÜRK TELEKOM:88 - GELİŞİM KOLEJİ:60
    BASKETBOL Gençler Ligi 6.hafta maçında, Gelişim Koleji deplasmanda Türk Telekom'a 88-60 yenildi.
  • CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
    CUMHURİYETİMİZİN kuruluşunun 96. yılını büyük bir coşku ve gururla kutluyoruz...
  • GELİŞİM KOLEJİ:92- AREL ÜNV. BÜYÜKÇEKMECE:80
    BASKETBOL Gençler Ligi 5.hafta maçında takımımız, sahasında Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basket'i rahat yendi.
  • TEŞVİKİYE: 74 GELİŞİM KOLEJİ:55
    GENÇLERİMİZ, BGL'de sezonun dördüncü maçında karşılaştığı Teşvikiye'ye 47-55 mağlup oldu.
  • GELİŞİM KOLEJİ:76 - GALATASARAY:75
    BASKETBOL Gençler Ligi 3.hafta maçında Galatasaray'ı konuk eden Gelişim Koleji, nefes kesen mücadeleyi bitime 3 saniye kala bulduğu sayı ile 76-75 kazandı.
  • GELİŞİM KOLEJİ:113 – AFYON BELEDİYESİ:50
    BASKETBOL Gençler Ligi ikinci maçında takımımız, evinde Afyon Belediyesi'ni 63 sayı farkla yendi.
  • FURKAN VE ARDA YILDIZ MİLLİ TAKIM'DA
    2004 doğumlu iki oyuncumuz, 2020 Yıldız Erkekler Avrupa Şampiyonası'na hazırlanan ay-yıldızlı ekibimizin kadrosuna davet edildi.