GELİŞİM KOLEJİ: 80 - SAMSUN BŞB ATAKENT: 99

22 Eylül 2016, Perşembe
FEDERASYON Kupası'ndaki üçüncü maçımızda rakibimize 19 sayı farkla yenildik.


Bu haber (0) defa okundu  

GELİŞİM KOLEJJ: 80 - SAMSUN BŞB ATAKENT: 99

GELİŞİM KOLEJİ: Joshua Parker 15, Murat Erensoy 22, Barış Güney 2, Akın Kandemir 18, Tamer Gürpınar 5, Hasan Rizvic 4, Berkay Kansu 3, Hilmihan Tunca 6, Cengiz Aydın Ergen 5

SAMSUN BŞB ATAKENT: Qusmane Drame 16, Caner Ercan 10, Deniz Can Çevik 15 , Jerry Smith 18, Can Özcan 6, Hazer Avcı 15, Anıl Sungur, Ali Erdoğan, Deniz Yiğit 6, Cumhur Aksoy 6, Ercan Bayrak 6, Bulut Altın 1

PERİYOTLAR: 20-27,  30-58, 48-79, 80-99

FEDERASYON Kupası’nda ilk iki maçta Ormanpor ve Bandırma Kırmızı’yı mağlup eden Gelişim Koleji, bugün oynadığı karşılaşmada Samsun Büyükşehir Belediyesi Atakent’e 80-99 yenildi.  Gelişim Koleji, cumartesi günü Yalova, pazar günü ise Pertevniyal ile karşılaşacak. İkisini de kazandığı takdirde bir üst tura yükselecek. 




  • GELİŞİM KOLEJİ:113 – AFYON BELEDİYESİ:50
    BASKETBOL Gençler Ligi ikinci maçında takımımız, evinde Afyon Belediyesi'ni 63 sayı farkla yendi.
  • FURKAN VE ARDA YILDIZ MİLLİ TAKIM'DA
    2004 doğumlu iki oyuncumuz, 2020 Yıldız Erkekler Avrupa Şampiyonası'na hazırlanan ay-yıldızlı ekibimizin kadrosuna davet edildi.
  • FENERBAHÇE BEKO:72 – GELİŞİM KOLEJİ:67
    GENÇLERİMİZ, BGL'de sezonun ilk maçında karşılaştığı Fenerbahçe Beko'ya 72-67 mağlup oldu.
  • GELİŞİM TURNUVASI’NA TAM NOT
    GENÇ Erkekler Gelişim Turnuvası, Tofaş’ın şampiyonluğu ile sona ererken, antrenörler, İzmir’deki üç günlük organizasyonun çok başarılı geçtiği görüşünde birleşti.
  • GELİŞİM TURNUVASI SONA ERDİ
    GELİŞİM Koleji'nin düzenlediği Gelişim Turnuvası, bugün oynanan maçlarla sonlandı.
  • GELİŞİM KOLEJİ:68 TÜRK TELEKOM:56
    Gelişim Koleji, Gelişim Turnuvası'nda Türk Telekom karşısında iyi savunma yaparak başladığı maçtı, savunma sertliğini arttırarak 68-56 kazandı.
  • GELİŞİM TURNUVASI BAŞLADI
    KULÜBÜMÜZÜN düzenlediği genç erkekler dörtlü basketbol turnuvasında ilk gün maçları oynandı.
  • GELİŞİM TURNUVASI CUMA GÜNÜ BAŞLIYOR
    PINAR Karşıyaka, Tofaş ve Türk Telekom'un da katılacağı organizasyona cuma günü start veriyoruz.
  • BGL'DE GRUPLAR BELLİ OLDU
    BASKETBOL Gençler Ligi’nde 2019-2020 sezonunda A ve B Grupları’nda mücadele edecek takımlar belli oldu. Takımımız A Grubu'nda yer aldı.
  • BUGÜN 9 EYLÜL
    BÜYÜK Taarruz’un son kısmı olan işgal altındaki güzel İzmir’imizin düşman işgalinden kurtulduğu ve Kurtuluş Savaşı’nın bittiği gün.