TÜRK TELEKOM: 78 GELİŞİM KOLEJİ. 58

21 Ocak 2017, Cumartesi
İLK üç çeyreğinde başa baş oynadığımız maçta rakibimize son periyotta mağlup olduk.


TÜRK TELEKOM: 79 - GELİŞİM KOLEJİ: 58

SALON: TOBB ETÜ Spor Salonu

HAKEMLER: Ruhi Nezihi Soydan, Taner Şeker, Ayhan Baykara

TÜRK TELEKOM: Mehmet Özdoğan 12, La Shawn 22, Darry Monroe 17, İsmail Çevik 8, Fatih Canıtitiz 8, Recep solak 2, Serkan Kırçe, Serhat Çetin 9, Kemal Ertaş, Ahmet Pınarer 1

GELİŞİM KOLEJİ: Joshua Parker 16, Feyzi Çelebioğlu 6, Fatih Eravcı 5, Sercan Tülek 2, Hasan Rizvic 19, Alperen İşçi, Berkay Kansu, Hilmihan Tunca, Alihan Deniz Genç 4, Akın Kandemir 4, Barış Güney

PERİYOTLAR: 19-16, 42-32, 55-51, 79-58




  • BANDIRMA BASKETBOL:70 – GELİŞİM KOLEJİ:64
    GELİŞİM Koleji, Tek Süt Bandırma Basketbol karşısında üç periyot önde götürdüğü karşılaşmayı 70-64 kaybetti.
  • SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ...
    TÜRKİYE Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü vefatının 81. yılında saygı ve özlemle anıyoruz...
  • GELİŞİM KOLEJİ: 66 TOFAŞ: 77
    BASKETBOL Gençler Ligi 7.hafta maçında takımımız, evinde Bursa temsilcisine 11 sayı farkla yenildi.
  • TÜRK TELEKOM:88 - GELİŞİM KOLEJİ:60
    BASKETBOL Gençler Ligi 6.hafta maçında, Gelişim Koleji deplasmanda Türk Telekom'a 88-60 yenildi.
  • CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
    CUMHURİYETİMİZİN kuruluşunun 96. yılını büyük bir coşku ve gururla kutluyoruz...
  • GELİŞİM KOLEJİ:92- AREL ÜNV. BÜYÜKÇEKMECE:80
    BASKETBOL Gençler Ligi 5.hafta maçında takımımız, sahasında Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basket'i rahat yendi.
  • TEŞVİKİYE: 74 GELİŞİM KOLEJİ:55
    GENÇLERİMİZ, BGL'de sezonun dördüncü maçında karşılaştığı Teşvikiye'ye 47-55 mağlup oldu.
  • GELİŞİM KOLEJİ:76 - GALATASARAY:75
    BASKETBOL Gençler Ligi 3.hafta maçında Galatasaray'ı konuk eden Gelişim Koleji, nefes kesen mücadeleyi bitime 3 saniye kala bulduğu sayı ile 76-75 kazandı.
  • GELİŞİM KOLEJİ:113 – AFYON BELEDİYESİ:50
    BASKETBOL Gençler Ligi ikinci maçında takımımız, evinde Afyon Belediyesi'ni 63 sayı farkla yendi.
  • FURKAN VE ARDA YILDIZ MİLLİ TAKIM'DA
    2004 doğumlu iki oyuncumuz, 2020 Yıldız Erkekler Avrupa Şampiyonası'na hazırlanan ay-yıldızlı ekibimizin kadrosuna davet edildi.