AFYON BELEDİYESPOR: 90 GELİŞİM KOLEJİ: 63

4 Şubat 2017, Cumartesi
TAKIMIMIZ, rakibine deplasmanda farklı skorla mağlup oldu.


AFYON BELEDİYE: 90 - GELİŞİM KOLEJİ: 63

SALON: Afyon Atatürk SS

HAKEMLER: Sami Özel, Mustafa Akıllıoğlu, Fatih Evli

AFYON BELEDİYE: Emre Bayev 2, Serkan Menteşe 11, Barbaros Bozkurt 12, Hadi Özdemir 11, Qoincy Douby 19. Orçun tunca 7, Ogün Sevinç 6, İbrahim Yıldırım 10, Eren Ocaktürk 4, Ali Işık 5

GELİŞİM KOLEJİ: Joshua Parker 9, Deniz Genç 6, Murat Erensoy 8, Feyzi Çelebioğlu 11, Hasan Rizvic 13, Berkay Kansu 3, Hilmihan Tunca 3, Fatih Eravcı 8, Sercan Tülek 2 Barış Güney

PERİYOTLAR: 26-18, 45-36, 66-49, 90-63




  • BANDIRMA BASKETBOL:70 – GELİŞİM KOLEJİ:64
    GELİŞİM Koleji, Tek Süt Bandırma Basketbol karşısında üç periyot önde götürdüğü karşılaşmayı 70-64 kaybetti.
  • SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ...
    TÜRKİYE Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü vefatının 81. yılında saygı ve özlemle anıyoruz...
  • GELİŞİM KOLEJİ: 66 TOFAŞ: 77
    BASKETBOL Gençler Ligi 7.hafta maçında takımımız, evinde Bursa temsilcisine 11 sayı farkla yenildi.
  • TÜRK TELEKOM:88 - GELİŞİM KOLEJİ:60
    BASKETBOL Gençler Ligi 6.hafta maçında, Gelişim Koleji deplasmanda Türk Telekom'a 88-60 yenildi.
  • CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
    CUMHURİYETİMİZİN kuruluşunun 96. yılını büyük bir coşku ve gururla kutluyoruz...
  • GELİŞİM KOLEJİ:92- AREL ÜNV. BÜYÜKÇEKMECE:80
    BASKETBOL Gençler Ligi 5.hafta maçında takımımız, sahasında Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basket'i rahat yendi.
  • TEŞVİKİYE: 74 GELİŞİM KOLEJİ:55
    GENÇLERİMİZ, BGL'de sezonun dördüncü maçında karşılaştığı Teşvikiye'ye 47-55 mağlup oldu.
  • GELİŞİM KOLEJİ:76 - GALATASARAY:75
    BASKETBOL Gençler Ligi 3.hafta maçında Galatasaray'ı konuk eden Gelişim Koleji, nefes kesen mücadeleyi bitime 3 saniye kala bulduğu sayı ile 76-75 kazandı.
  • GELİŞİM KOLEJİ:113 – AFYON BELEDİYESİ:50
    BASKETBOL Gençler Ligi ikinci maçında takımımız, evinde Afyon Belediyesi'ni 63 sayı farkla yendi.
  • FURKAN VE ARDA YILDIZ MİLLİ TAKIM'DA
    2004 doğumlu iki oyuncumuz, 2020 Yıldız Erkekler Avrupa Şampiyonası'na hazırlanan ay-yıldızlı ekibimizin kadrosuna davet edildi.