GALATASARAY:53 – GELİŞİM KOLEJİ:64

4 Mart 2018, Pazar
FİNAL Grubu’nda mücadele eden ekibimiz, deplasmanda Galatasaray'ı 53-64 yendi.


Bu haber (0) defa okundu  
GALATASARAY:54 – GELİŞİM KOLEJİ:64

SALON: Ahmet Cömert Spor Salonu

HAKEMLER: Can Cihan, Batuhan Söylemezoğlu, Selena Öget


GALATASARAY: Cem Karakuş, Utku Karabacak, Abdülkadir Çakır 4, Utku Tuğsal 5, Serkan Aydın 3, Ömer Bülbül 8, Serhat Tüzinoğlu 12 Emircan Soy 2, Ege Akın 2

GELİŞİM KOLEJİ: Marcu Traıan 14, Alperen İşçi 14 Arda Korkmaz 8, Cem Sun 6, Berke Kılıç 9, Eren Aycan 3, Atahan Demirtaş 10

PERİYOTLAR: 15-21, 29-34, 38-52, 53-64  

BASKETBOL Gençleri Ligi Final Grubu’nda mücadele eden Gelişim Koleji, deplasmanda Galatasaray'ı 53-64 mağlup etti. Ekibimiz 14 Mart Çarşamba günü sahasında Panar Karşıyaka'yı konuk edecek.



  • GELİŞİM KOLEJİ:62 TED ANKARA KOLEJLİLER:98
    BASKETBOL Gençler Ligi Final Grubu son maçında takımımız, TED Ankara Kolejliler'e farklı mağlup oldu.
  • KUTLU OLSUN
    23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun...
  • BEŞİKTAŞ:73 - GELİŞİM KOLEJİ:69
    BASKETBOL Gençler Ligi Final Grubu'nda takımımız, deplasmanda Beşiktaş'a 73-69 yenildi.
  • İSTANBUL BBSK:56 GELİŞİM KOLEJİ:62
    BASKETBOL Gençler Ligi'nde takımımız, deplasmanda rakibini 6 sayıyla yendi.
  • GELİŞİM KOLEJİ:60 BANVİT:87
    BASKETBOL Gençler Ligi'nde mücadele eden ekibimiz, evinde Banvit'e farklı mağlup oldu.
  • P.KARŞIYAKA:72 – GELİŞİM KOLEJİ:39
    BASKETBOL Gençler Ligi'nde mücadele eden ekibimiz, deplasmanda Pınar Karşıyaka'ya yenildi.
  • YILDIZ ERKEKLERİMİZ ÜÇÜNCÜ OLDU
    YILDIZ Erkek Takımımız, İzmir Şampiyonası maçlarında üçüncülük elde etti.
  • ŞÜKRAN, MİNNET VE SAYGIYLA
    ÇANAKKALE Deniz Zaferi'nin 104. yılında şehitlerimizi bir kez daha anıyoruz...
  • GELİŞİM KOLEJİ:63 DARÜŞŞAFAKA:83
    Basketbol Gençler Ligi'nde takımımız, evinde Darüşşafaka'ya 20 sayı farkla mağlup oldu.
  • TED ANKARA:97 – GELİŞİM KOLEJİ:73
    BASKETBOL Gençler Ligi'nde Gelişim Koleji deplasmanda rakibine 24 sayı farkla yenildi.