MURATBEY UŞAK:74 - GELİŞİM KOLEJİ:40

22 Nisan 2018, Pazar
TAKIMIMIZ, deplasmanda Uşak ekibine 34 sayı farkla yenildi.


Bu haber (0) defa okundu  
MURATBEY UŞAK: 74 - GELİŞİM KOLEJİ: 40


SALON:Atatürk Spor Salonu

HAKEMLER: Halil Baldemir, Alperen Başer, Gamze Öget

MURATBEY UŞAK: Emre Erenoğlu 7, Nuh Özmen 6, Şafak Yurdakulu 5, Efe Ceran 4, enes Erbay 2, Abdullah Güçlü 4, Ali Yurtseven 7, Yiğit Özovalı 17, Ebubekir Yılmaz 4, Erim Özgül 18  

GELİŞİM KOLEJİ: Yağız Ateşli 4, Eren Öner 3, Marcu Traıan Badıu 10, Alperen İşçi 6, Arda Korkmaz 3, Ege Cem sun 8, Baran Eren aycan 4, Atahan Demirtaş 2

PERİYOTLAR: 19-10, 40-25, 62-30 74-40

BASKETBOL Gençler Ligi Final Grubu'nda mücadele eden Gelişim Koleji, 29.hafta karşılaşmasında deplasmanda Muratbey Uşak Sportif'e 74-40 mağlup oldu. Gelişim Koleji 25 Nisan Çarşamba günü sahasında Galatasaray'ı konuk edecek.



  • GELİŞİM KOLEJİ:113 – AFYON BELEDİYESİ:50
    BASKETBOL Gençler Ligi ikinci maçında takımımız, evinde Afyon Belediyesi'ni 63 sayı farkla yendi.
  • FURKAN VE ARDA YILDIZ MİLLİ TAKIM'DA
    2004 doğumlu iki oyuncumuz, 2020 Yıldız Erkekler Avrupa Şampiyonası'na hazırlanan ay-yıldızlı ekibimizin kadrosuna davet edildi.
  • FENERBAHÇE BEKO:72 – GELİŞİM KOLEJİ:67
    GENÇLERİMİZ, BGL'de sezonun ilk maçında karşılaştığı Fenerbahçe Beko'ya 72-67 mağlup oldu.
  • GELİŞİM TURNUVASI’NA TAM NOT
    GENÇ Erkekler Gelişim Turnuvası, Tofaş’ın şampiyonluğu ile sona ererken, antrenörler, İzmir’deki üç günlük organizasyonun çok başarılı geçtiği görüşünde birleşti.
  • GELİŞİM TURNUVASI SONA ERDİ
    GELİŞİM Koleji'nin düzenlediği Gelişim Turnuvası, bugün oynanan maçlarla sonlandı.
  • GELİŞİM KOLEJİ:68 TÜRK TELEKOM:56
    Gelişim Koleji, Gelişim Turnuvası'nda Türk Telekom karşısında iyi savunma yaparak başladığı maçtı, savunma sertliğini arttırarak 68-56 kazandı.
  • GELİŞİM TURNUVASI BAŞLADI
    KULÜBÜMÜZÜN düzenlediği genç erkekler dörtlü basketbol turnuvasında ilk gün maçları oynandı.
  • GELİŞİM TURNUVASI CUMA GÜNÜ BAŞLIYOR
    PINAR Karşıyaka, Tofaş ve Türk Telekom'un da katılacağı organizasyona cuma günü start veriyoruz.
  • BGL'DE GRUPLAR BELLİ OLDU
    BASKETBOL Gençler Ligi’nde 2019-2020 sezonunda A ve B Grupları’nda mücadele edecek takımlar belli oldu. Takımımız A Grubu'nda yer aldı.
  • BUGÜN 9 EYLÜL
    BÜYÜK Taarruz’un son kısmı olan işgal altındaki güzel İzmir’imizin düşman işgalinden kurtulduğu ve Kurtuluş Savaşı’nın bittiği gün.