VOLEYBOLDA LİDERLİĞE DEVAM

28 Ekim 2018, Pazar
SÖKE Voleybol'u set vermeden 3-0'lık skorla geçen bayanlarımız, Voleybol 2.Ligi'nde 4'te 4 yaptı.


Bu haber (0) defa okundu  

TÜRKİYE Bayanlar Voleybol 2.Ligi'nde mücadele eden Gelişim Koleji, Söke Voleybol'u set vermeden 3-0'lık skorla mağlup etti. Atatürk Vestel Venüs Spor Kompleksi'nde oynanan mücadelenin ilk iki setini 25-16 kazanan ekibimiz, ikinci seti de 25-18 alarak skoru 3-0 yaptı ve ligde 4'te 4 yaparak liderliğini sürdürdü.

Gelişim Koleji, ligin altıncı haftasında deplasmanda Kepez Belediyesi'ne konuk olacak.




  • GELİŞİM KOLEJİ:76 - GALATASARAY:75
    BASKETBOL Gençler Ligi 3.hafta maçında Galatasaray'ı konuk eden Gelişim Koleji, nefes kesen mücadeleyi bitime 3 saniye kala bulduğu sayı ile 76-75 kazandı.
  • GELİŞİM KOLEJİ:113 – AFYON BELEDİYESİ:50
    BASKETBOL Gençler Ligi ikinci maçında takımımız, evinde Afyon Belediyesi'ni 63 sayı farkla yendi.
  • FURKAN VE ARDA YILDIZ MİLLİ TAKIM'DA
    2004 doğumlu iki oyuncumuz, 2020 Yıldız Erkekler Avrupa Şampiyonası'na hazırlanan ay-yıldızlı ekibimizin kadrosuna davet edildi.
  • FENERBAHÇE BEKO:72 – GELİŞİM KOLEJİ:67
    GENÇLERİMİZ, BGL'de sezonun ilk maçında karşılaştığı Fenerbahçe Beko'ya 72-67 mağlup oldu.
  • GELİŞİM TURNUVASI’NA TAM NOT
    GENÇ Erkekler Gelişim Turnuvası, Tofaş’ın şampiyonluğu ile sona ererken, antrenörler, İzmir’deki üç günlük organizasyonun çok başarılı geçtiği görüşünde birleşti.
  • GELİŞİM TURNUVASI SONA ERDİ
    GELİŞİM Koleji'nin düzenlediği Gelişim Turnuvası, bugün oynanan maçlarla sonlandı.
  • GELİŞİM KOLEJİ:68 TÜRK TELEKOM:56
    Gelişim Koleji, Gelişim Turnuvası'nda Türk Telekom karşısında iyi savunma yaparak başladığı maçtı, savunma sertliğini arttırarak 68-56 kazandı.
  • GELİŞİM TURNUVASI BAŞLADI
    KULÜBÜMÜZÜN düzenlediği genç erkekler dörtlü basketbol turnuvasında ilk gün maçları oynandı.
  • GELİŞİM TURNUVASI CUMA GÜNÜ BAŞLIYOR
    PINAR Karşıyaka, Tofaş ve Türk Telekom'un da katılacağı organizasyona cuma günü start veriyoruz.
  • BGL'DE GRUPLAR BELLİ OLDU
    BASKETBOL Gençler Ligi’nde 2019-2020 sezonunda A ve B Grupları’nda mücadele edecek takımlar belli oldu. Takımımız A Grubu'nda yer aldı.