GELİŞİM KOLEJİ:68 - ANADOLU EFES:84

21 Ocak 2019, Pazartesi
BASKETBOL Takımımız, A grubunun son maçında Anadolu Efes'e 68-84 kaybetti.


Bu haber (0) defa okundu  

GELİŞİM KOLEJİ: 68 - ANADOLU EFES: 84


SALON: Gelişim Koleji

HAKEMLER: Seher Ayşe Nur Yazıcıoğlu, Barış Burak Durmuş, Rıdvan Arda Demirci

GELİŞİM KOLEJİ: Arda Korkmaz 22, Atahan Demirtaş 12, Arda Gürtan 3, Emir Hasan Kocatürk 9, Kerem Özbalaban 12, Baran Eren Aycan 10, Anıl Uzşen, Kutay Göçen, Yiğit Özer Acımış, Arda Kıvırcık, Mert Haliloğlu

ANADOLU EFES: Eren Has 15, Mustafa Kurtuldum 25, Nadir Keloğlu 11, Can İlyasoğlu 14, Tarık Sezgün 9, Göktuğ Baş 4, Abdülkadir Gülşen 6, Mert Tarla, Doğan Yücetaş, Enes bayraktar, Orhun Arabacı, Hakan Mazmanoğlu

PERİYOTLAR: 21-27, 34-46, 42-67, 68-84



BASKETBOL Gençler Ligi A grubu son maçında Gelişim Koleji, sahasında Anadolu Efes'e 68-84 kaybetti.

Karşılaşmanın ilk birinci dakikasında 4-0'lık seri yakalayan Gelişim Koleji, rakip Anadolu Efes'in sert savunmasıyla ilk çeyrek 21-27 konuk ekipbin üstünlüğü ile geçildi. İkinci çeyrekte konuk ekip hücumda başarılı olarak devreye 34-46 önde tamamladı. Maçın ikinci yarısında da skor üstünlüğünü devam ettiren Anadolu Efes üçüncü çeyreği 42-67, maçtan da 68-84'lük skorla mağlup oldu.






  • HOŞ GELDİN CÜNEYT KENDİRCİ
    KALP ameliyatı sorası takımımızla ilk maçına çıkan Cüneyt Kendirci, hasret giderdi...
  • GELİŞİM KOLEJİ:0 – ALAŞEHİR BLD:3
    BAYAN Voleybol Takımımız, sahasında lider Alaşehir Belediyespor'a 3-0 yenildi.
  • GELİŞİM KOLEJİ:77 - İSTANBUL BBSK:63
    BASKETBOL Gençler Ligi Final Grubu 4.hafta maçında, takımımız sahasında İstanbul temsilcisini 14 sayı farkla mağlup etti.
  • BANVİT:90 – GELİŞİM KOLEJİ:66
    BASKETBOL Takımımız, Bandırma deplasmanında rakibine 24 sayı farkla yenildi.
  • ÜST ÜSTE GALİBİYETLERE DEVAM
    VOLEYBOL Takımımız, deplasmanda Aydın Büyükşehir Belediyesi'ni 3-1 yenerek üst üste 6. galibiyetini aldı.
  • GELİŞİM KOLEJİ:3 – BODRUM DOĞUŞ:0
    VOLEYBOL Takımımız, sahasında Bodrum ekibini rahat geçti.
  • GELİŞİM KOLEJİ:77 PINAR KARŞIYAKA:80
    BASKETBOL Takımımız, İzmir Derbisi'nde Pınar Karşıyaka'ya 77-80 yenildi.
  • DARÜŞŞAFAKA BASKET:75 – GELİŞİM KOLEJİ:70
    FİNAL Grubu'nda mücadele eden takımımız, deplasmanda Darüşşafaka'ya 5 sayı farkla mağlup oldu.
  • NAZİLLİ BLD: 0 – GELİŞİM KOLEJİ:3
    BAYAN Voleybol Takımımız, deplasmanda Nazilli Belediyespor'u 3-0 yendi.
  • FİNAL GRUBUNDAYIZ
    Basketbol Gençler Ligi'nde normal sezonu dördüncü sırada tamamlayan ekibimiz, bu sonuçla bir kez daha Final Grubu'na kalmaya başardı.