ÜST ÜSTE GALİBİYETLERE DEVAM

10 Şubat 2019, Pazar
VOLEYBOL Takımımız, deplasmanda Aydın Büyükşehir Belediyesi'ni 3-1 yenerek üst üste 6. galibiyetini aldı.


TÜRKİYE Bayanlar Voleybol 2.Ligi'nde mücadele eden Gelişim Koleji, Aydın Büyükşehir Belediyesi'ni 3-1'lik skorla yendi. Aydın Atatürk Spor Salonu'nda oynanan mücadelenin ilk setini 25-23 kaybeden kızlarımız, iki seti 20-25 kazanarak setlerde durumu 1-1 yaptı. Üçüncü seti 16-25, dördüncü seti ise 22-25 alan ekibimiz, salondan 3-1'lik galibiyetle ayrılarak son altı maçından da galibiyetle ayrılmayı başardı.


Gelişim Koleji, ligin 21. haftasında evinde Alaşehir Belediyesi'ni ağırlayacak.



  • BANDIRMA BASKETBOL:70 – GELİŞİM KOLEJİ:64
    GELİŞİM Koleji, Tek Süt Bandırma Basketbol karşısında üç periyot önde götürdüğü karşılaşmayı 70-64 kaybetti.
  • SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ...
    TÜRKİYE Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü vefatının 81. yılında saygı ve özlemle anıyoruz...
  • GELİŞİM KOLEJİ: 66 TOFAŞ: 77
    BASKETBOL Gençler Ligi 7.hafta maçında takımımız, evinde Bursa temsilcisine 11 sayı farkla yenildi.
  • TÜRK TELEKOM:88 - GELİŞİM KOLEJİ:60
    BASKETBOL Gençler Ligi 6.hafta maçında, Gelişim Koleji deplasmanda Türk Telekom'a 88-60 yenildi.
  • CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
    CUMHURİYETİMİZİN kuruluşunun 96. yılını büyük bir coşku ve gururla kutluyoruz...
  • GELİŞİM KOLEJİ:92- AREL ÜNV. BÜYÜKÇEKMECE:80
    BASKETBOL Gençler Ligi 5.hafta maçında takımımız, sahasında Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basket'i rahat yendi.
  • TEŞVİKİYE: 74 GELİŞİM KOLEJİ:55
    GENÇLERİMİZ, BGL'de sezonun dördüncü maçında karşılaştığı Teşvikiye'ye 47-55 mağlup oldu.
  • GELİŞİM KOLEJİ:76 - GALATASARAY:75
    BASKETBOL Gençler Ligi 3.hafta maçında Galatasaray'ı konuk eden Gelişim Koleji, nefes kesen mücadeleyi bitime 3 saniye kala bulduğu sayı ile 76-75 kazandı.
  • GELİŞİM KOLEJİ:113 – AFYON BELEDİYESİ:50
    BASKETBOL Gençler Ligi ikinci maçında takımımız, evinde Afyon Belediyesi'ni 63 sayı farkla yendi.
  • FURKAN VE ARDA YILDIZ MİLLİ TAKIM'DA
    2004 doğumlu iki oyuncumuz, 2020 Yıldız Erkekler Avrupa Şampiyonası'na hazırlanan ay-yıldızlı ekibimizin kadrosuna davet edildi.