BANVİT:90 – GELİŞİM KOLEJİ:66

13 Şubat 2019, Çarşamba
BASKETBOL Takımımız, Bandırma deplasmanında rakibine 24 sayı farkla yenildi.


Bu haber (0) defa okundu  
BANVİT:90 – GELİŞİM KOLEJİ:66

SALON: Banvit Kara Ali Acar 
HAKEMLER: Semih Vural, Alper Gökçebel, Hüseyin Söylemezoğlu
BANVİT: Arda Çete 7, Eray Akyüz 5, Hakan Sayılı 13, Emir Kabaca 14, Alperen Şengün 11, Atakan Erdek 7, Önder Atun 13, Furkan Haltalı 18, Mehmet Batdak 2
GELİŞİM KOLEJİ: Arda Korkmaz 2, Atahan Demirtaş 9, Arda Gürtan 12, Hasan Kocatürk 12, Kerem Özbalaban 16, Baran Eren Aycan 11, Mert Haliloğlu 4 
PERİYOTLAR: 29-14, 48-30, 66-48, 90-66


BASKETBOL Gençler Ligi'nde Final Grubu üçüncü maçında Gelişim Koleji, deplasmanda Banvit’e 90-66 mağlup oldu. Sarı-yeşilliler 17 Şubat Pazar günü saat 15:30’da İstanbul BBSK’yı konuk edecek. 



  • GELİŞİM KOLEJİ:76 - GALATASARAY:75
    BASKETBOL Gençler Ligi 3.hafta maçında Galatasaray'ı konuk eden Gelişim Koleji, nefes kesen mücadeleyi bitime 3 saniye kala bulduğu sayı ile 76-75 kazandı.
  • GELİŞİM KOLEJİ:113 – AFYON BELEDİYESİ:50
    BASKETBOL Gençler Ligi ikinci maçında takımımız, evinde Afyon Belediyesi'ni 63 sayı farkla yendi.
  • FURKAN VE ARDA YILDIZ MİLLİ TAKIM'DA
    2004 doğumlu iki oyuncumuz, 2020 Yıldız Erkekler Avrupa Şampiyonası'na hazırlanan ay-yıldızlı ekibimizin kadrosuna davet edildi.
  • FENERBAHÇE BEKO:72 – GELİŞİM KOLEJİ:67
    GENÇLERİMİZ, BGL'de sezonun ilk maçında karşılaştığı Fenerbahçe Beko'ya 72-67 mağlup oldu.
  • GELİŞİM TURNUVASI’NA TAM NOT
    GENÇ Erkekler Gelişim Turnuvası, Tofaş’ın şampiyonluğu ile sona ererken, antrenörler, İzmir’deki üç günlük organizasyonun çok başarılı geçtiği görüşünde birleşti.
  • GELİŞİM TURNUVASI SONA ERDİ
    GELİŞİM Koleji'nin düzenlediği Gelişim Turnuvası, bugün oynanan maçlarla sonlandı.
  • GELİŞİM KOLEJİ:68 TÜRK TELEKOM:56
    Gelişim Koleji, Gelişim Turnuvası'nda Türk Telekom karşısında iyi savunma yaparak başladığı maçtı, savunma sertliğini arttırarak 68-56 kazandı.
  • GELİŞİM TURNUVASI BAŞLADI
    KULÜBÜMÜZÜN düzenlediği genç erkekler dörtlü basketbol turnuvasında ilk gün maçları oynandı.
  • GELİŞİM TURNUVASI CUMA GÜNÜ BAŞLIYOR
    PINAR Karşıyaka, Tofaş ve Türk Telekom'un da katılacağı organizasyona cuma günü start veriyoruz.
  • BGL'DE GRUPLAR BELLİ OLDU
    BASKETBOL Gençler Ligi’nde 2019-2020 sezonunda A ve B Grupları’nda mücadele edecek takımlar belli oldu. Takımımız A Grubu'nda yer aldı.