BANVİT:90 – GELİŞİM KOLEJİ:66

13 Şubat 2019, Çarşamba
BASKETBOL Takımımız, Bandırma deplasmanında rakibine 24 sayı farkla yenildi.


Bu haber (0) defa okundu  
BANVİT:90 – GELİŞİM KOLEJİ:66

SALON: Banvit Kara Ali Acar 
HAKEMLER: Semih Vural, Alper Gökçebel, Hüseyin Söylemezoğlu
BANVİT: Arda Çete 7, Eray Akyüz 5, Hakan Sayılı 13, Emir Kabaca 14, Alperen Şengün 11, Atakan Erdek 7, Önder Atun 13, Furkan Haltalı 18, Mehmet Batdak 2
GELİŞİM KOLEJİ: Arda Korkmaz 2, Atahan Demirtaş 9, Arda Gürtan 12, Hasan Kocatürk 12, Kerem Özbalaban 16, Baran Eren Aycan 11, Mert Haliloğlu 4 
PERİYOTLAR: 29-14, 48-30, 66-48, 90-66


BASKETBOL Gençler Ligi'nde Final Grubu üçüncü maçında Gelişim Koleji, deplasmanda Banvit’e 90-66 mağlup oldu. Sarı-yeşilliler 17 Şubat Pazar günü saat 15:30’da İstanbul BBSK’yı konuk edecek. 



  • GELİŞİM KOLEJİ:62 TED ANKARA KOLEJLİLER:98
    BASKETBOL Gençler Ligi Final Grubu son maçında takımımız, TED Ankara Kolejliler'e farklı mağlup oldu.
  • KUTLU OLSUN
    23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun...
  • BEŞİKTAŞ:73 - GELİŞİM KOLEJİ:69
    BASKETBOL Gençler Ligi Final Grubu'nda takımımız, deplasmanda Beşiktaş'a 73-69 yenildi.
  • İSTANBUL BBSK:56 GELİŞİM KOLEJİ:62
    BASKETBOL Gençler Ligi'nde takımımız, deplasmanda rakibini 6 sayıyla yendi.
  • GELİŞİM KOLEJİ:60 BANVİT:87
    BASKETBOL Gençler Ligi'nde mücadele eden ekibimiz, evinde Banvit'e farklı mağlup oldu.
  • P.KARŞIYAKA:72 – GELİŞİM KOLEJİ:39
    BASKETBOL Gençler Ligi'nde mücadele eden ekibimiz, deplasmanda Pınar Karşıyaka'ya yenildi.
  • YILDIZ ERKEKLERİMİZ ÜÇÜNCÜ OLDU
    YILDIZ Erkek Takımımız, İzmir Şampiyonası maçlarında üçüncülük elde etti.
  • ŞÜKRAN, MİNNET VE SAYGIYLA
    ÇANAKKALE Deniz Zaferi'nin 104. yılında şehitlerimizi bir kez daha anıyoruz...
  • GELİŞİM KOLEJİ:63 DARÜŞŞAFAKA:83
    Basketbol Gençler Ligi'nde takımımız, evinde Darüşşafaka'ya 20 sayı farkla mağlup oldu.
  • TED ANKARA:97 – GELİŞİM KOLEJİ:73
    BASKETBOL Gençler Ligi'nde Gelişim Koleji deplasmanda rakibine 24 sayı farkla yenildi.