P.KARŞIYAKA:72 – GELİŞİM KOLEJİ:39

24 Mart 2019, Pazar
BASKETBOL Gençler Ligi'nde mücadele eden ekibimiz, deplasmanda Pınar Karşıyaka'ya yenildi.


Bu haber (0) defa okundu  
P.KARŞIYAKA:72 – GELİŞİM KOLEJİ:39


SALON: Mustafa Kemal Atatürk

HAKEMLER: Ali Şakacı, Mert Kayalı, Tarık Araz

PINAR KARŞIYAKA: Berkay Çıvgın 11, Çağatay Özkan 4, Hakan Çakır 2, Arda Tan Karace 12, Ahmet Acar 11, Emir Pişkin 17, Adem Bona 13, Barış Levent Ünlü 2

GELİŞİM KOLEJİ: Arda Korkmaz 5, Baran Eren Aycan 8, Yağız Ateşli 11, Arda Gürtan 6, Anıl Uzşen 3, Kutay Göçen, Yiğit Özer Acımız 2, Arda Kıvırcık 2,  Mert Haliloğlu 2

PERİYOTLAR: 13-9, 35-23, 50-30, 72-39

BASKETBOL Gençler Ligi'nde mücadele eden Gelişim Koleji, deplasmanda Pınar Karşıyaka'ya 72-39 yenildi. Gelişim Koleji haftaya Banvit Basketbol ile karşılaşacak.



  • GELİŞİM KOLEJİ:62 TED ANKARA KOLEJLİLER:98
    BASKETBOL Gençler Ligi Final Grubu son maçında takımımız, TED Ankara Kolejliler'e farklı mağlup oldu.
  • KUTLU OLSUN
    23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun...
  • BEŞİKTAŞ:73 - GELİŞİM KOLEJİ:69
    BASKETBOL Gençler Ligi Final Grubu'nda takımımız, deplasmanda Beşiktaş'a 73-69 yenildi.
  • İSTANBUL BBSK:56 GELİŞİM KOLEJİ:62
    BASKETBOL Gençler Ligi'nde takımımız, deplasmanda rakibini 6 sayıyla yendi.
  • GELİŞİM KOLEJİ:60 BANVİT:87
    BASKETBOL Gençler Ligi'nde mücadele eden ekibimiz, evinde Banvit'e farklı mağlup oldu.
  • P.KARŞIYAKA:72 – GELİŞİM KOLEJİ:39
    BASKETBOL Gençler Ligi'nde mücadele eden ekibimiz, deplasmanda Pınar Karşıyaka'ya yenildi.
  • YILDIZ ERKEKLERİMİZ ÜÇÜNCÜ OLDU
    YILDIZ Erkek Takımımız, İzmir Şampiyonası maçlarında üçüncülük elde etti.
  • ŞÜKRAN, MİNNET VE SAYGIYLA
    ÇANAKKALE Deniz Zaferi'nin 104. yılında şehitlerimizi bir kez daha anıyoruz...
  • GELİŞİM KOLEJİ:63 DARÜŞŞAFAKA:83
    Basketbol Gençler Ligi'nde takımımız, evinde Darüşşafaka'ya 20 sayı farkla mağlup oldu.
  • TED ANKARA:97 – GELİŞİM KOLEJİ:73
    BASKETBOL Gençler Ligi'nde Gelişim Koleji deplasmanda rakibine 24 sayı farkla yenildi.