BEST BALIKESİR: 88 GELİŞİM KOLEJİ: 78

20 Şubat 2016, Cumartesi
İLK iki çeyreğini önde geçip 10 sayı fark yaptığımız maçta rakibimize deplasmanda mağlup olduk.


Bu haber (0) defa okundu  

BEST BALIKESİR: 88 – GELİŞİM KOLEJİ: 78

SALON: Kurtdereli SS

HAKEMLER:

BEST BALIKESİR: James Thompson 12, Ali Işık 20, Tibet İlhan 3, Serkan Menteşe 12,  Edward Davis 11, Serdar Yavuz 8, Barış Gökalp 4, Okan Bostancı 4, Tufan Önen, Ogün Sevinç 14

GELİŞİM KOLEJİ: Emir Gökalp 10, Reha Öz 13, Dorukhan Engindeniz 21, Tamer Gürpınar 3, Marvin Jefferson 11, Royce Woolridge 13, Kaan Yılmaz 2, Feyzi Çelebioğlu 5, Uğur Can Aksoy

PERİYOTLAR: 15-25, 37-42, 66-58, 88-78

GELİŞİM Koleji, ilk çeyrekte 10 sayı öne geçip, devreyi 37-42 önde tamamladı maçta BEST Balıkesir’e deplasmanda 88-78’lik skorla mağlup oldu.




  • GELİŞİM KOLEJİ:113 – AFYON BELEDİYESİ:50
    BASKETBOL Gençler Ligi ikinci maçında takımımız, evinde Afyon Belediyesi'ni 63 sayı farkla yendi.
  • FURKAN VE ARDA YILDIZ MİLLİ TAKIM'DA
    2004 doğumlu iki oyuncumuz, 2020 Yıldız Erkekler Avrupa Şampiyonası'na hazırlanan ay-yıldızlı ekibimizin kadrosuna davet edildi.
  • FENERBAHÇE BEKO:72 – GELİŞİM KOLEJİ:67
    GENÇLERİMİZ, BGL'de sezonun ilk maçında karşılaştığı Fenerbahçe Beko'ya 72-67 mağlup oldu.
  • GELİŞİM TURNUVASI’NA TAM NOT
    GENÇ Erkekler Gelişim Turnuvası, Tofaş’ın şampiyonluğu ile sona ererken, antrenörler, İzmir’deki üç günlük organizasyonun çok başarılı geçtiği görüşünde birleşti.
  • GELİŞİM TURNUVASI SONA ERDİ
    GELİŞİM Koleji'nin düzenlediği Gelişim Turnuvası, bugün oynanan maçlarla sonlandı.
  • GELİŞİM KOLEJİ:68 TÜRK TELEKOM:56
    Gelişim Koleji, Gelişim Turnuvası'nda Türk Telekom karşısında iyi savunma yaparak başladığı maçtı, savunma sertliğini arttırarak 68-56 kazandı.
  • GELİŞİM TURNUVASI BAŞLADI
    KULÜBÜMÜZÜN düzenlediği genç erkekler dörtlü basketbol turnuvasında ilk gün maçları oynandı.
  • GELİŞİM TURNUVASI CUMA GÜNÜ BAŞLIYOR
    PINAR Karşıyaka, Tofaş ve Türk Telekom'un da katılacağı organizasyona cuma günü start veriyoruz.
  • BGL'DE GRUPLAR BELLİ OLDU
    BASKETBOL Gençler Ligi’nde 2019-2020 sezonunda A ve B Grupları’nda mücadele edecek takımlar belli oldu. Takımımız A Grubu'nda yer aldı.
  • BUGÜN 9 EYLÜL
    BÜYÜK Taarruz’un son kısmı olan işgal altındaki güzel İzmir’imizin düşman işgalinden kurtulduğu ve Kurtuluş Savaşı’nın bittiği gün.