FİNALSPOR: 79 - GELİŞİM KOLEJİ. 62

4 Mart 2016, Cuma
GEÇEN hafta namağlup Tofaş'ı yenen ekibimiz, Finalspor ile deplasmanda oynadığı maçı kaybetti.


FİNALSPOR: 79 - GELİŞİM KOLEJİ: 62

SALON: Final Okulları SS

HAKEMLER: Yücel Çilingir, Çağkan Ertürk, Erhan Gürsel

FİNALSPOR: Amir Knight 11, Ömer Ünver 20, Justin Knox 13, Cahit Turan 12, Polat Kocaoğlu 8, Mustafa Güçyetmez 4, Barış Yurteri 2,  Kerem Kurtul, Alparslan Uruk 3

GELİŞİM KOLEJİ: Emir Gökalp 6, Kaan Yılmaz 11, Reha Öz 2, Feyzi Çelebioğlu 15, Marvin Jefferson 7, Royce Wooridge 14, Kemal Can Aktuna 3, Tamer Gürpınar, Uğur Can Aksoy 2, Mert Başdan 2

PERİYOTLAR: 17-15, 38-37, 64-47, 79-62




  • BANDIRMA BASKETBOL:70 – GELİŞİM KOLEJİ:64
    GELİŞİM Koleji, Tek Süt Bandırma Basketbol karşısında üç periyot önde götürdüğü karşılaşmayı 70-64 kaybetti.
  • SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ...
    TÜRKİYE Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü vefatının 81. yılında saygı ve özlemle anıyoruz...
  • GELİŞİM KOLEJİ: 66 TOFAŞ: 77
    BASKETBOL Gençler Ligi 7.hafta maçında takımımız, evinde Bursa temsilcisine 11 sayı farkla yenildi.
  • TÜRK TELEKOM:88 - GELİŞİM KOLEJİ:60
    BASKETBOL Gençler Ligi 6.hafta maçında, Gelişim Koleji deplasmanda Türk Telekom'a 88-60 yenildi.
  • CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
    CUMHURİYETİMİZİN kuruluşunun 96. yılını büyük bir coşku ve gururla kutluyoruz...
  • GELİŞİM KOLEJİ:92- AREL ÜNV. BÜYÜKÇEKMECE:80
    BASKETBOL Gençler Ligi 5.hafta maçında takımımız, sahasında Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basket'i rahat yendi.
  • TEŞVİKİYE: 74 GELİŞİM KOLEJİ:55
    GENÇLERİMİZ, BGL'de sezonun dördüncü maçında karşılaştığı Teşvikiye'ye 47-55 mağlup oldu.
  • GELİŞİM KOLEJİ:76 - GALATASARAY:75
    BASKETBOL Gençler Ligi 3.hafta maçında Galatasaray'ı konuk eden Gelişim Koleji, nefes kesen mücadeleyi bitime 3 saniye kala bulduğu sayı ile 76-75 kazandı.
  • GELİŞİM KOLEJİ:113 – AFYON BELEDİYESİ:50
    BASKETBOL Gençler Ligi ikinci maçında takımımız, evinde Afyon Belediyesi'ni 63 sayı farkla yendi.
  • FURKAN VE ARDA YILDIZ MİLLİ TAKIM'DA
    2004 doğumlu iki oyuncumuz, 2020 Yıldız Erkekler Avrupa Şampiyonası'na hazırlanan ay-yıldızlı ekibimizin kadrosuna davet edildi.