YAZLAR: TÜRK BASKETBOLU KAZANDI

6 Mart 2022, Pazar
GELİŞİM Koleji Genel Menajeri Namık Yazlar, BGL'de oynanan Beşiktaş maçının ardından yaptığı açıklamada "Bugün kazanan Türk basketbolu oldu" dedi.


GELİŞİM Koleji Genel Menajeri Namık Yazlar, BGL'de oynanan Beşiktaş maçının ardından açıklamada bulundu. "Eğer gelecek için ümitlenmek isteyenler varsa, ne yapıp edip bugün oynanan Gelişim Koleji-Beşiktaş BGL maçını bulup izlesinler" vurgusu yapan Yazlar "Her iki takımı da tebrik ediyorum. Oyuncu malzemesi, oynanan oyunun kalitesi, bugünü değil geleceği düşünerek oyunculara verilen sorumluluklar takdire şayandı. Skorun hiç önemli olmadığı maçı kenardan keyifle izledik. 
Bir teşekkür de hakem arkadaşlara. Saha içindeki yoğun mücadele ve tempoya gayet iyi uyum sağladılar. Her iki takımla arzu edilen seviyede iletişimde kurdular" diye konuştu. • CEM HOCA'NIN ARDINDAN...
  Gelişim Koleji’nin yazılı olduğu basketbol tarih sayfalarında özel bir yerin olacak.
 • CEM AKDAĞ'DAN VEDA YAZISI
  KULÜBÜMÜZDE unutulmaz güzel izler bırakan değerli hocamız, misyonunu tamamlayarak veda etti.
 • ÖZGÜR CENGİZ İLE GURURLANDIK
  BAŞARILI basketbolcumuz, NBA ve FIBA’nın İtalya Basketbol Federasyonu (FIP) ile düzenlediği Baketball Without Borders Europe / Sınır Tanımayan Basketbol Kampı’na ülkemizden davet edilen üç oyuncudan biri oldu
 • DOĞAN, SAYI KRALI OLDU
  SİVAS’ta sona eren U18 Basketbol Erkekler Türkiye Şampiyonası’nda sporcumuz Doğan Bozveli, şampiyonanın sayı kralı oldu.
 • ANADOLU EFES:90 – GELİŞİM KOLEJİ:79
  Takımımız, Basketbol Gençler Ligi Play-Off çeyrek final rövanş maçında Anadolu Efes'e 90-79 yenilerek sezonu bitirdi.
 • GELİŞİM KOLEJİ:76 – ANADOLU EFES:107
  BASKETBOL Gençler Ligi'nde mücadele eden Gelişim Koleji, Play-Off Çeyrek Final ilk maçında sahasında karşılaştığı Anadolu Efes'e yenildi.
 • GELİŞİM KOLEJİ:91 – PINAR KARŞIYAKA:83
  BASKETBOL Gençler Ligi'nde mücadele eden Gelişim Koleji, sahasında Pınar Karşıyaka'yı 91-83 yendi. Takımımız Play-Off Çeyrek Final'de Anadolu Efes'le eşleşti.
 • TEŞVİKİYE: 45 GELİŞİM KOLEJİ: 77
  BGL Final Grubu'nda mücadele eden takımımız, deplasmanda Teşvikiye'yi 77-45'lik skorla yenerek play-off oynamaya hak kazandı.
 • GELİŞİM KOLEJİ:74 - GAZİANTEP BASKETBOL:65
  BASKETBOL Gençler Ligi Final Grubu'nda mücadele eden takımımız, sahasında lider Gaziantep Basketbol'u 74-65 yendi.
 • GAZİANTEP BASKETBOL:69 - GELİŞİM KOLEJİ:75
  BASKETBOL Gençler Ligi Final Grubu'nda mücadele eden Gelişim Koleji, bu sezon sadece bir kez yenilen rakibini deplasmanda mağlup etti.