PERTEVNİYAL: 68 - GELİŞİM KOLEJİ: 62

9 Nisan 2017, Pazar
TÜRKİYE Basketbol Ligi'ndeki maçta rakibimize deplasmanda mağlup olduk.


PERTEVNİYAL: 68 – GELİŞİM KOLEJİ: 62

SALON: Ahmet Cömert SS

HAKEMLER: Orkun Yurtdaş, Ogün Cılız, Taner Şeker

PERTEVNİYAL: Gurur Baybora 1, Oğulcan Baykan 15, Göktürk Ünal 2, Çağdaş Erdoğan 11, Nedim Yücel 17, Klavs Cavars, Adem Ören 8, Osario Mcmullan 13

GELİŞİM KOLEJİ:  Alihan Deniz Genç 3, Feyzi Çelebioğlu 3, Akın Kandemir 4, Fatih Eravcı 5, Hasan Rizvic 18, Berkay Kansu 17, Murat Erensoy 9, Sercan Tülek 3, Barış Güney

PERİYOTLAR: 17-13, 34-33, 54-51, 68-62




  • BGL'DE A GRUBU'NDAYIZ
    BASKETBOL Gençler Ligi’nde 2020-2021 sezonunda A ve B Grupları’nda mücadele edecek takımlar belli oldu.
  • BÜYÜKÇEKMECE:3 GELİŞİM KOLEJİ:0
    VOLEYBOL Takımımız, 12. hafta maçında İstanbul'da karşılaştığı Büyükçekmece Voleybol Akademi'ye 3-0 mağlup oldu.
  • YAZLAR: BASKETBOLU ÖZLEDİK
    TAKIMIMIZ, bir yıl ara verilen BGL maçları için geri sayıma başladı.
  • İYİ SENELER
    2021'in hepimize sağlık, mutluluk ve başarı getirmesi dileklerimizle mutlu yıllar...
  • MARMARA AKADEMİ:2 GELİŞİM KOLEJİ:3
    Sigortashop Kadınlar 1.Ligi'nde mücadele eden Voleybol Takımımız, rakibini tie-break setinde 2-3 mağlup etti.
  • GELİŞİM KOLEJİ:1 ÇİFTLİKKÖY BLD:3
    SİGORTASHOP Kadınlar 1.Ligi'nde mücadele eden Voleybol Takımımız, evinde yalova temsilcisine 3-1 yenildi.
  • KARŞIYAKA:3 GELİŞİM KOLEJİ:0
    SİGORTASHOP Kadınlar Voleybol 1.Ligi altıncı hafta erteleme karşılaşmasında Gelişim Koleji, deplasmanda Karşıyaka'ya 3-0'lık setle yenildi.
  • İSTANBUL BBSK:3 GELİŞİM KOLEJİ:1
    VOLEYBOL Takımımız, 9. hafta maçında lider İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne 3-1 mağlup oldu.
  • GÖZTEPE:3 GELİŞİM KOLEJİ:0
    Sigortashop Kadınlar 1.Ligi'nde mücadele eden Voleybol Takımımız, Göztepe deplasmanından 3-0 mağlup ayrıldı.
  • GELİŞİM KOLEJİ: 0 İZMİRSPOR:3
    Sigortashop Kadınlar 1.Ligi'nde mücadele eden Voleybol Takımımız, İzmirspor'u konuk ettiği maçta salondan 3-0 mağlup ayrıldı.