GELİŞİM KOLEJİ:0 EDREMİT BLD. ALTINOLUK:3

23 Ekim 2020, Cuma
SİGORTASHOP Kadınlar 1.Ligi'nde mücadele eden Voleybol Takımımız, rakibine 3-0 yenildi.


GELİŞİM KOLEJİ:0  – EDREMİT BELEDİYESİ ALTINOLUK:3


SALON: Gelişim Koleji Kampüsü

HAKEMLER: Ümit Er, Özlem Gürkan, Ege Gencay 

GELİŞİM KOLEJİ: Ebru Kırmaz, Ayça Tokat, Hande Taşçı, Firdevs Kiremitçi, İlayda Demirtaş, Sevgi Gecikmişler

EDREMİT BELEDİYESİ ALTINOLUK : Buse Serbest, Ceyda Demirhan, Gamze Türk, Seda Menekşe, Luisa Maria Oliveira, Duygu Guncu (Hilal Çakmak)

SETLER: 16-25, 20-25, 13-25


SİGORTASHOP Kadınlar 1.Ligi'nde mücadele eden Gelişim Koleji, üçüncü hafta maçında sahasında Edremit Belediyesi Altınoluk'a 3-0 yenildi. Gelişim Koleji Spor Salonu'nda oynanan karşılaşmada ilk seti 25-16 kazanan konuk ekip, ikinci setten de 25-20'lik üstünlükle ayrıldı ve durumu 2-0'a getirdi. Son seti de 25-13 kazanan Edremit Belediyesi Altınoluk mücadeleden 3-0 galip ayrıldı.

Gelişim Koleji haftaya Çanakkale Belediyesi'ne konuk olacak.



  • GELİŞİM KOLEJİ: 74 - TÜRK TELEKOM:78
    BASKETBOL Gençler Ligi'nde mücadele eden Gelişim Koleji, İzmir'de konuk etiği rakibine kaybetti.
  • BURSASPOR:75 - GELİŞİM KOLEJİ: 80
    BASKETBOL Gençler Ligi'nde mücadele eden Gelişim Koleji, deplasmanda karşılaştığı Frutti Extra Bursaspor'u 75-80 mağlup etti.
  • GELİŞİM KOLEJİ: 74 – TEŞVİKİYE: 72
    TÜRKİYE Basketbol 2.Ligi'nde mücadele eden takımımız, sahasında Teşvikiye'yi başa baş geçen karşılaşmanın ardından yendi.
  • GÖLBAŞI:69 GELİŞİM KOLEJİ:76
    TB2L'de mücadele eden takımımız, deplasmanda karşılaştığı rakibini yenerek haftayı galibiyetle kapadı.
  • GELİŞİM KOLEJİ:80 - FMV YALOVASPOR:66
    BASKETBOL Gençler Ligi'nde mücadele eden takımımız, sahasında Yalova ekibini 14 sayı farkla yendi.
  • İSTANBUL BBSK: 98 - GELİŞİM KOLEJİ: 60
    TB2L'de mücadele eden takımımız, İstanbul deplasmanında rakibine farklı mağlup oldu.
  • GELİŞİM KOLEJİ:113 - BÜYÜKÇEKMECE:62
    BASKETBOL Gençler Ligi'nde mücadele eden takımımız, evindeki maçı çok farklı kazandı.
  • YENİLGİSİZ ŞAMPİYON
    LİSE A Basketbol Takımımız, tüm maçlarını kazanarak İzmir Şampiyonu oldu.
  • GELİŞİM KOLEJİ: 58 – ANADOLU EFES: 73
    BASKETBOL Gençler Ligi 11.hafta maçında takımımız, sahasında lider Anadolu Efes'e 15 sayı farkla mağlup oldu.
  • TARSUS AMERİKAN KOLEJİ: 68 – GELİŞİM KOLEJİ:69
    BASKETBOL Gençler Ligi 10.hafta maçında deplasmanda Mersin ekibini yenerek galibiyet serimizi beşe çıkardık.