MİLLİ TAKIM GURURU

12 Şubat 2021, Cuma
Antrenör ve üç oyuncumuz, Basketbol Genç Milli Takım Kampı'na davet aldı.


BASKETBOL Gençler Ligi'nde (BGL) sezona başlayan Gelişim Koleji'nden bir antrenör ve üç oyuncumuz, 2004 doğumluların yer aldığı Genç Milli Takım Kampı'na davet edildi. Antrenörümüz Furkan Temizkan ile Arda Duraklar (2.10 m.),  Faruk Yerkazanoğlu (2.08 m.) ve Umut Aslan Yıldız (2.00 m.), ay-yıldızlı ekibimizin kampına İzmir’den davet edilen üç oyuncu oldu. 

Antrenörümüz ve gençlerimizi tebrik eden Genel Menajer Namık Yazlar, "Kazanmak ve derece yapmak güzel ancak altyapının en büyük başarısı milli takım kadrolarına oyuncu ve antrenör verebilmek. Gelişim Koleji olarak bu yöndeki misyonumuzu başarıyla yerine getirdiğimiz için mutluyuz" dedi.




  • İZMİRSPOR:0 GELİŞİM KOLEJİ:3
    Sigortashop Kadınlar 1.Ligi'nde mücadele eden Voleybol Takımımız, İzmirspor'u 3-0 mağlup ederek üst üste ikinci galibiyetini aldı.
  • GELİŞİM KOLEJİ:3 - ÇANAKLALE BLD:0
    Sigortashop Kadınlar 1.Ligi'nde mücadele eden Voleybol Takımımız, İzmir'de ağırladığı rakibini set vermeden mağlup etti.
  • MİLLİ TAKIM GURURU
    Antrenör ve üç oyuncumuz, Basketbol Genç Milli Takım Kampı'na davet aldı.
  • TED KOLEJİ:76 - GELİŞİM KOLEJİ:73
    GELİŞİM Koleji, Garanti BBVA Basketbol Gençler Ligi'nde Ankara ekibi TED Koleji karşısında normal süresi 66-66 biten maçı uzatmalarda 76-73 kaybetti.
  • AFYON BELEDİYESİ:50 - GELİŞİM KOLEJİ:82
    GELİŞİM Koleji, Garanti BBVA Basketbol Gençler Ligi'nde Afyon ekibini yenerek ilk galibiyetini aldı.
  • GAZİANTEP BASKETBOL 73 - GELİŞİM KOLEJİ: 62
    GELİŞİM Koleji, Garanti BBVA Basketbol Gençler Ligi ilk maçında Gaziantep temsilcisine 11 sayı farkla yenildi.
  • EDREMİT BLD:3 GELİŞİM KOLEJİ:0
    VOLEYBOL Takımımız, 14. hafta maçında Balıkesir'de karşılaştığı Edremit Belediyesi Altınoluk'a 3-0 mağlup oldu.
  • GELİŞİM KOLEJİ:2 VAKIFBANK:3
    SİGORTASHOP Kadınlar 1.Ligi'nde mücadele eden Voleybol Takımımız, rakibine tie-break setiyle mağlup oldu.
  • BGL'DE A GRUBU'NDAYIZ
    BASKETBOL Gençler Ligi’nde 2020-2021 sezonunda A ve B Grupları’nda mücadele edecek takımlar belli oldu.
  • BÜYÜKÇEKMECE:3 GELİŞİM KOLEJİ:0
    VOLEYBOL Takımımız, 12. hafta maçında İstanbul'da karşılaştığı Büyükçekmece Voleybol Akademi'ye 3-0 mağlup oldu.