AKDAĞ: HEDEFİM GELİŞİM KOLEJİ EKOLU YARATMAK

23 Ağustos 2021, Pazartesi
YILLAR sonra yeniden TB2L heyecanı yaşamaya hazırlanırken takımımızın deneyimli antrenörümüz Cem Akdağ, açıklamalarda bulundu.


GELİŞİM Koleji, yıllar sonra yeniden TB2L heyecanı yaşamaya hazırlanırken deneyimli antrenör Cem Akdağ “Hedefim; Gelişim Koleji Basketbolu olarak anılacak bir ekol yaratmak” dedi.
 
Gelişim Koleji’ni “Mutevazı ancak çok güzel bir organizasyon” olarak nitelendiren Akdağ, “Buradaki basketbol kültürüne teknik ve taktik olarak katkıda bulunup örnek bir ekol yaratmayı hedefliyorum. Başkanımız Serdar Öner ve Genel Menajerimiz Namık Yazlar, eğitim ile basketbolun birlikte yürüdüğü, sürdürülebilir ve ülkemizde fazla örneği olmayan bir kültür yaratmış. Tek amacımız Türk basketboluna genç oyuncular kazandırmak. Bunun için de pek sık karşılaşılmayan, farklı bir sistem uygulayacağız” dedi.
 
Takımın hem TB2L’de hem de BGL’de aynı kadro ile mücadele edeceğine dikkat çeken Akdağ, “Oyuncularımız, idari ve teknik kadromuz için zorlu bir maraton olacak. İki ligde aynı anda oynamak basketbolcularımıza ciddi tecrübe kazandıracak. Milli takımdaki gençlerimizin tamamı şu anda aramızda değil, ama yaklaşık bir aydır çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Bu süre içinde hem ortamı, hem de oyuncularımızı tanıma imkanını buldum. Son yıllarda verdiğim her demeçte, bundan sonraki amacımın genç oyuncularla çalışmak olduğunu belirtiyordum. Şimdi bu fırsat bana tanındı ve kendimi gerçekten çok şanslı hissediyorum” diye konuştu. • İŞTE GELİŞİM RUHU
  KULÜBÜMÜZ, basketbol ve voleybol sporcularının katıldığı “Gelişim Ruhu” başlıklı bir panel düzenledi.
 • GELİŞİM’E ÇOK YAKIŞTI
  Kadın basketbolunun en iyi oyuncuları arasında gösterilen Esra Şencebe, Gelişim Koleji Basketbol Erkek Takımı’nda asistan coachluğa getirildi.
 • ÇELEBİOĞLU YENİDEN GELİŞİM’DE
  DÖRT sezon sarı-yeşilli formayı giyen ve aktif basketbol yaşamını yeni noktalayan Feyzi Çelebioğlu, altyapıda antrenör olarak göreve başladı.
 • GENÇLERİMİZLE GURURLUYUZ
  GENÇ milli takımlarda kulübümüzü temsil eden dört oyuncumuz için pastalı bir kutlama töreni yaptık.
 • YOL ARKADAŞIMIZ PAMCENTUR
  KULÜBÜMÜZ, DOGO’nun ardından İzmir’in önemli ulaşım şirketlerinden Pamcentur ile de forma reklamı sözleşmesi imzaladı.
 • GELİŞİM’İN FORMASI DOGO’DAN
  Bu sezon hem TB2L’de hem de BGL’de mücadele edecek sarı-yeşilli ekibinin formalarını, İzmir’den çıkıp bir dünya markası olan DOGO özel olarak tasarladı.
 • AKDAĞ: HEDEFİM GELİŞİM KOLEJİ EKOLU YARATMAK
  YILLAR sonra yeniden TB2L heyecanı yaşamaya hazırlanırken takımımızın deneyimli antrenörümüz Cem Akdağ, açıklamalarda bulundu.
 • CEM AKDAĞ, GELİŞİM KOLEJİ'NDE
  KULÜBÜMÜZ, yeni sezon öncesinde Türk basketbolunun deneyimli isimlerinden Antrenör Cem Akdağ ile sözleşme imzaladı.
 • GELİŞİM’DE ROTA CEM AKDAĞ
  GELİŞİM Koleji, yeni sezon öncesinde takımı Türk basketbolunun deneyimli isimlerinden Cem Akdağ’a emanet etmeyi planlıyor.
 • GELİŞİM KOLEJİ İLE KENDİRCİ YOLLARINI AYIRDI
  GARANTİ BBVA Basketbol Gençler Ligi'nde mücadele eden Gelişim Koleji ile Antrenör Cüneyt Kendirci, yeni sezon öncesinde yollarını ayırdı.