GENÇLERİMİZLE GURURLUYUZ

3 Eylül 2021, Cuma
GENÇ milli takımlarda kulübümüzü temsil eden dört oyuncumuz için pastalı bir kutlama töreni yaptık.


BU sezon hem Basketbol 2. Ligi’nde (TB2L) hem de Basketbol Gençler Ligi’nde (BGL) mücadele edecek Gelişim Koleji, Yıldız ve Genç Milli Takım’da forma giyen dört oyuncusu için güzel bir kutlama töreni yaptı. Gelişim Koleji Kurucusu ve Kulüp Başkanı Serdar Öner, Genel Menajer Namık Yazlar ve Başantrenör Cem Akdağ’ın da yer aldığı pastalı kutlamada Faruk Yerkazanoğlu, Arda Duraklar, Emre Girgin ve Özgür Cengiz özel olarak tebrik edildi. Başkan Öner, Gelişim Koleji’nin eğitim ve sporda önemli bir misyonu temsil ettiğini vurgulayarak, “Okul olarak çocuklarımızı hayatın her alanına hazırlarken, sporda da Türk basketboluna örnek bir yapılanma oluşturuyoruz. Yarışırken yetiştiriyoruz ve çocuklarımızı başarabileceklerine inandırıyoruz. Bugün dört gencimizin ay-yıldızlı ekiplerimizde Gelişim Koleji ismini gururla temsil etmesinin mutluluğunu yaşıyoruz. Onların bugünlere gelmesinde en önemli katkı ailelerin, sonra da antrenörlerin. Hepsine yürekten teşekkür ediyorum” dedi.


 • İŞTE GELİŞİM RUHU
  KULÜBÜMÜZ, basketbol ve voleybol sporcularının katıldığı “Gelişim Ruhu” başlıklı bir panel düzenledi.
 • GELİŞİM’E ÇOK YAKIŞTI
  Kadın basketbolunun en iyi oyuncuları arasında gösterilen Esra Şencebe, Gelişim Koleji Basketbol Erkek Takımı’nda asistan coachluğa getirildi.
 • ÇELEBİOĞLU YENİDEN GELİŞİM’DE
  DÖRT sezon sarı-yeşilli formayı giyen ve aktif basketbol yaşamını yeni noktalayan Feyzi Çelebioğlu, altyapıda antrenör olarak göreve başladı.
 • GENÇLERİMİZLE GURURLUYUZ
  GENÇ milli takımlarda kulübümüzü temsil eden dört oyuncumuz için pastalı bir kutlama töreni yaptık.
 • YOL ARKADAŞIMIZ PAMCENTUR
  KULÜBÜMÜZ, DOGO’nun ardından İzmir’in önemli ulaşım şirketlerinden Pamcentur ile de forma reklamı sözleşmesi imzaladı.
 • GELİŞİM’İN FORMASI DOGO’DAN
  Bu sezon hem TB2L’de hem de BGL’de mücadele edecek sarı-yeşilli ekibinin formalarını, İzmir’den çıkıp bir dünya markası olan DOGO özel olarak tasarladı.
 • AKDAĞ: HEDEFİM GELİŞİM KOLEJİ EKOLU YARATMAK
  YILLAR sonra yeniden TB2L heyecanı yaşamaya hazırlanırken takımımızın deneyimli antrenörümüz Cem Akdağ, açıklamalarda bulundu.
 • CEM AKDAĞ, GELİŞİM KOLEJİ'NDE
  KULÜBÜMÜZ, yeni sezon öncesinde Türk basketbolunun deneyimli isimlerinden Antrenör Cem Akdağ ile sözleşme imzaladı.
 • GELİŞİM’DE ROTA CEM AKDAĞ
  GELİŞİM Koleji, yeni sezon öncesinde takımı Türk basketbolunun deneyimli isimlerinden Cem Akdağ’a emanet etmeyi planlıyor.
 • GELİŞİM KOLEJİ İLE KENDİRCİ YOLLARINI AYIRDI
  GARANTİ BBVA Basketbol Gençler Ligi'nde mücadele eden Gelişim Koleji ile Antrenör Cüneyt Kendirci, yeni sezon öncesinde yollarını ayırdı.